Pożyczka osobista – jak uzyskać tą najlepszą?

Pożyczka osobista może być świetnym sposobem na uzyskanie gotówki potrzebnej do konsolidacji zadłużenia, sfinansowania czegokolwiek innego. Średnie oprocentowanie dwuletniej pożyczki osobistej wynosi 10,70%, według danych, co w porównaniu do średniej stopy oprocentowania kart kredytowych 17,69% zdaje się być bardzo atrakcyjne.

Niezależnie od tego, czy jesteś zainteresowany zaciągnięciem pożyczki z banku, unii kredytowej czy pożyczkodawcy online, proces jest w większości taki sam. Ale uzyskanie pożyczki w inteligentny sposób wymaga trochę dodatkowych badań, aby upewnić się, że otrzymasz najlepszą dostępną ofertę.

1. Jak uzyskać osobistą pożyczkę?

Ostatnią rzeczą, której chcesz lub pożyczkodawcą, jest wykupienie pożyczki osobistej której nie możesz jej spłacić. Podczas gdy kredytodawcy zazwyczaj wykonują ze swojej strony należytą staranność, aby upewnić się, że masz możliwość spłaty zadłużenia, dobrym pomysłem jest zrobienie własnych rachunków, aby upewnić się, że to się uda, chcesz mieć nowy samochód zobacz na www.17bankow.com jak zrealizować te marzenie.

Zacznij od określenia, ile gotówki będziesz potrzebować, pamiętając, że niektórzy kredytodawcy pobierają opłatę za zainicjowanie, którą odejmują od dochodów z kredytu. Upewnij się, że pożyczysz wystarczająco dużo, aby uzyskać to, czego potrzebujesz po opłacie.

Następnie użyj kalkulatora pożyczek osobistych, aby dowiedzieć się, jaka będzie twoja miesięczna płatność. Może to być trudne, jeśli nie wiesz jeszcze, jakie rodzaje stawek i warunki kredytowania będą Ci oferowane. Ale możesz trochę popracować z liczbami, aby zorientować się, ile będzie kosztować twoja pożyczka i zdecydować, czy twój budżet sobie z tym poradzi.

 
wallst | 29 04 19 - 17:01 | | Domyślne
Użyte znaczniki: , ,

Kredyty dla osób prywatnych oraz dla firm

Kredyty gotówkowe możemy podzielić na kilka grup, w zależności od tego, czy przygotowano je dla klienta indywidualnego czy firmy. Przyjrzyjmy się tym, oferowanym przede wszystkim indywidualnemu klientowi. Jednym z najbardziej popularnych kredytów gotówkowych oferowanych na rynku, jest kredyt konsumpcyjny. Nazywany bywa również pożyczką gotówkową. Otrzymane pieniądze w tym przypadku możemy przeznaczyć praktycznie na każdy cel- remont domu czy auta, a nawet zakup nowych mebli czy wyjazd na wakacje. Kredyt konsumpcyjny w tej materii nie posiada żadnych ograniczeń. Kwota, jaką możemy otrzymać przy okazji tego rodzaju kredytowania, również jest niebagatelna, bo wnioskować można o kwoty sięgające nawet 200.000 złotych. Kredyt dopasowywany jest do każdego klienta indywidualnie, a przy okazji cechuje go bardzo korzystne oprocentowanie. Kolejnym walorem kredytów konsumpcyjnych będzie z pewnością banalnie prosta procedura jego przyznawania. Koniecznością jest tu jednak posiadanie pozytywnej historii kredytowej, stałego zatrudnienia i regularnych wpływów wynagrodzenia na nasze konto. Kredyt spłacany jest w systemach ratalnych lub jednorazowo. Wiele banków oferuje także liczne promocje, zwalniające często z niektórych opłat.

 
wallst | 06 03 19 - 10:30 | | Domyślne

Kredyty gotówkowe w Banku Pocztowym.

Kredyt 300 złotych na 1 miesiąc w Banku Pocztowym.

W Banku Pocztowym możemy pożyczyć już od 300 złotych, a kwota maksymalna wynosi 100 000 złotych. Zobowiązanie możemy rozłożyć na dogodny okres spłaty wynoszący od 1 miesiąca do maksymalnie 96 miesięcy. Decydując się na kredyt gotówkowy w Banku Pocztowym na kwotę 300 złotych na okres jednego miesiąca będzie nas on kosztował 49 złotych. Kwota całkowita jaką oddamy do banku po miesiącu będzie równa 349 złotych, zapraszam po dużo ciekawsze oferty kredytów na 17Banków.

 
wallst | 29 12 18 - 11:20 | | Domyślne