Kredyty gotówkowe w Banku Pocztowym.

Kredyt 300 złotych na 1 miesiąc w Banku Pocztowym.

W Banku Pocztowym możemy pożyczyć już od 300 złotych, a kwota maksymalna wynosi 100 000 złotych. Zobowiązanie możemy rozłożyć na dogodny okres spłaty wynoszący od 1 miesiąca do maksymalnie 96 miesięcy. Decydując się na kredyt gotówkowy w Banku Pocztowym na kwotę 300 złotych na okres jednego miesiąca będzie nas on kosztował 49 złotych. Kwota całkowita jaką oddamy do banku po miesiącu będzie równa 349 złotych, zapraszam po dużo ciekawsze oferty kredytów na 17Banków.

Opłaty związane z kredytem gotówkowym w Banku Pocztowym.

Oprocentowanie nominalne kredytów gotówkowych w Banku Pocztowym jest równe od 5 do 10% w skali roku. Za udzielenie zobowiązania naliczana jest przez bank prowizja w wysokości od 8 do nawet 24% kwoty jaka została pożyczona. Prowizja przygotowawcza na szczęście w tym banku nie jest naliczana. Rachunek do spłaty kredytu prowadzony jest przez Bank Pocztowy za darmo, a prowizja za spłatę zobowiązania przed czasem nie jest pobierana. Trzeba będzie za to zapłacić za ewentualną zmianę harmonogramu spłat 50 złotych i 130 złotych za wydłużenie okresu kredytowania. Odsetki za spóźnioną spłatę stanowią 14% kwoty kredytu gotówkowego i wyliczane są w skali roku. Pierwszy monit od banku nie jest płatny, ale za każdy następny zapłacimy 5 złotych.

Dokumenty potrzebne do uzyskania kredytu w Banku Pocztowym.

Jednym z dokumentów jaki trzeba przedstawić w banku, aby móc starać się o przyznanie kredytu gotówkowego jest zaświadczenie od pracodawcy o zarobkach. Bank akceptuje między innymi dochody pochodzące z umowy o pracę na czas nieokreślony jak również na czas określony. Kredytobiorca może również osiągać dochody z Działalności gospodarczej, czy też z własnego gospodarstwa rolnego. Może mieć również zasiłek przedemerytalny, rentę lub emeryturę, a nawet może osiągać dochody z tytułu umowy o dzieło i zlecenie, ale powyżej roku. Największą zaletą kredytu w Banku Pocztowym jest łatwość w jego otrzymaniu. Można taki kredyt zaciągnąć na poczcie i tam zostanie nam on wypłacony w gotówce lub przelany na nasze konto bankowe. Bardzo dobra ofertę mogą otrzymać ci klienci, którzy mają wysoką zdolność kredytową. Mogą oni otrzymać kredyt nawet do 150 tysięcy złotych, gdyż znajdą się w pierwszej grupie ryzyka. Bank dzieli swoich klientów właśnie na takie trzy grupy ryzyka oraz na pozostałych spoza grupy. Najmniej ryzykowni są ci w pierwszej grupie i to oni mogą liczyć na przyznanie kredytu gotówkowego na najlepszych warunkach. Pozostali klienci będą musieli dodatkowo ubezpieczyć raty kredytu i być przygotowani na inne zabezpieczenia. W takich przypadkach oprocentowanie może wynosić 10%, prowizja 20%, a ubezpieczenie nawet 5%. Podstawowe wymagania jakie stawia klientom Bank Pocztowy to dowód osobisty i zaświadczenie o zarobkach. Jeżeli klient w trakcie trwania umowy zrezygnuje z ubezpieczenia, to wówczas bank zwiększy mu oprocentowanie nominalne kredytu. Może okazać się, że biorąc kredyt z ubezpieczeniem będzie on mniej kosztował niż ten bez ubezpieczenia.

 
wallst 29 12 18 - 11:20 | | Domyślne