Kredyty dla osób prywatnych oraz dla firm

Kredyty gotówkowe możemy podzielić na kilka grup, w zależności od tego, czy przygotowano je dla klienta indywidualnego czy firmy. Przyjrzyjmy się tym, oferowanym przede wszystkim indywidualnemu klientowi. Jednym z najbardziej popularnych kredytów gotówkowych oferowanych na rynku, jest kredyt konsumpcyjny. Nazywany bywa również pożyczką gotówkową. Otrzymane pieniądze w tym przypadku możemy przeznaczyć praktycznie na każdy cel- remont domu czy auta, a nawet zakup nowych mebli czy wyjazd na wakacje. Kredyt konsumpcyjny w tej materii nie posiada żadnych ograniczeń. Kwota, jaką możemy otrzymać przy okazji tego rodzaju kredytowania, również jest niebagatelna, bo wnioskować można o kwoty sięgające nawet 200.000 złotych. Kredyt dopasowywany jest do każdego klienta indywidualnie, a przy okazji cechuje go bardzo korzystne oprocentowanie. Kolejnym walorem kredytów konsumpcyjnych będzie z pewnością banalnie prosta procedura jego przyznawania. Koniecznością jest tu jednak posiadanie pozytywnej historii kredytowej, stałego zatrudnienia i regularnych wpływów wynagrodzenia na nasze konto. Kredyt spłacany jest w systemach ratalnych lub jednorazowo. Wiele banków oferuje także liczne promocje, zwalniające często z niektórych opłat.

 
wallst | 06 03 19 - 10:30 | | Domyślne

Kredyty gotówkowe w Banku Pocztowym.

Kredyt 300 złotych na 1 miesiąc w Banku Pocztowym.

W Banku Pocztowym możemy pożyczyć już od 300 złotych, a kwota maksymalna wynosi 100 000 złotych. Zobowiązanie możemy rozłożyć na dogodny okres spłaty wynoszący od 1 miesiąca do maksymalnie 96 miesięcy. Decydując się na kredyt gotówkowy w Banku Pocztowym na kwotę 300 złotych na okres jednego miesiąca będzie nas on kosztował 49 złotych. Kwota całkowita jaką oddamy do banku po miesiącu będzie równa 349 złotych, zapraszam po dużo ciekawsze oferty kredytów na 17Banków.

 
wallst | 29 12 18 - 11:20 | | Domyślne

Oprocentowanie kredytów w euro - sprawdź czy warto

Kredyty udzielane w złotówkach są droższe od tych, które obejmują zadłużenia w obcej walucie. Do niedawna bardzo popularnymi produktami były kredyty w frankach szwajcarskich, obecnie na rynku finansowym nie udziela się już kredytów w tej walucie. Możliwe jest jednak uzyskanie kredytu w euro. Niestety tylko nieliczne banki posiadają taką usługę, ale warto przyjrzeć się jej bliżej.

 
wallst | 19 10 18 - 13:07 | | Domyślne